FIBA Europos moterų turnyrą laimėjo prancūzės

Ketvirtadienį atsakomosiose antrojo pagal pajėgumą Senajame žemyne FIBA Europos taurės (EuroCup Women) moterų krepšinio turnyro finalo rungtynėse Vilnev d'Asko "Lille Metropole" (Prancūzija) komanda svečiuose 73:53 (21:11, 15:20, 20:15, 17:17) nugalėjo varžybų debiutantes Bren l'Alės "Castors Braine" (Belgija) krepšininkes ir, atsirevanšavusios už nesėkmę 64:68 namuose, pirmą kartą klubo istorijoje laimėto šį turnyrą.

17 taškų nugalėtojoms pelnė Megan Mahoney, 13 - Ann Wauters (10 atkovotų kamuolių), 10 - Johanne Gomis.

Aikštelės šeimininkių gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Celeste Trahan (21 tšk. ir 12 atkovotų kamuolių) bei Marjorie Carpreaux (13 taškų).

2014 metais Europos taurės turnyrą laimėjo Maskvos "Dinamo" klubas 97:65 ir 61:85 įveikęs Kursko "Dinamo" (abu Rusija) penketuką.

Paskutinį kartą Prancūzijos komandą šiame turnyre triumfavo 2003 metais, kai Provanso Ekso "Basket Feminin" krepšininkės finale 80:71 įveikė Las palmaso "Caja Rural de Canarias" (Ispanija) ekipą.