Europos taurė: „Lietuvos rytas“ patiesė „Hapoel“ krepšininkus

Trečiadienio vakarą Vilniaus „Lietuvos rytas“ savo aikštėje žaidė Europos taurės turnyro rungtynes su Jeruzalės "Hapoel". Vilniečiai iškovojo pergalę rezultatu 98:88 (30:26, 18:18, 24:25, 26:19). E grupėje sostinės komanda laimėjo 8 rungtynes ir du kartus pralaimėjo. "Lietuvos rytas" užtikrintai tapo grupės nugalėtoju.

Rungtynės

Pirmasis kėlinys. Vilniečiai rungtynes pradėjo sėkmingai. 3 min. po Ado Juškevičiaus metimo jie pirmavo 10:2.

4 min. Martynas Gecevičius tritaškiu "Lietuvos ryto" persvarą padidino iki 9 taškų - 13:4.

7 min. svečiai po Josepho Joneso dvitaškio priartėjo - 20:15.

8 min. Vilniaus krepšininkai pirmavo 26:17.

9 min. komandas skyrė 11 taškų - 30:19.

Po pirmojo kėlinio Virginijaus Šeškaus auklėtiniai pirmavo 30:26.

Antrasis kėlinys. Antrojo kėlinio pradžioje Tony Gaffney "Hapoel" atsilikimą sumažino iki 2 taškų - 30:28.

13 min. Vilniaus ekipa pirmavo 5 taškų persvara - 37:32.

15 min. Billy Baronas aikštės šeimininkų persvarą padidino iki 9 taškų - 41:32.

17 min. po Lioro Eliyhu metimo Izraelio komanda visiškai priartėjo - 43:41.

18 min. "Lietuvos rytas" pirmavo 46:43.

Komandos išėjo ilsėtis Vilniaus krepšininkams pirmaujant 48:44.

Trečiasis kėlinys. 22 min. "Lietuvos rytas" turėjo 6 taškų persvarą - 52:46.

23 min. Bracey Wrightas rezultatą išlygino - 54:54.

26 min. po Mike'o Moserio metimo vilniečiai įgijo 8 taškų persvarą - 64:56.

28 min. M.Moseris tolimu šūviu V.Šeškaus auklėtinių persvarą padidino iki 10 taškų - 70:60. Tačiau po minutės T.Gaffney svečių atsilikimą gerokai sumažino - 70:66.

Po trijų kėlinių Lietuvos komanda turėjo vos 3 taškų pranašumą - 72:69.

Ketvirtasis kėlinys. Ketvirtąjį kėlinį vilniečiai pradėjo sėkmingai. 32 min. Artūras Valeika aikštės šeimininkų persvarą padidino iki 7 taškų - 76:69.

35 min. po L.Eliyahu metimo komandas skyrė tik 3 taškai - 82:79.

Tada tritaškį smeigė M.Gecevičius, dvitaškį pataikė Gediminas Orelikas - 87:79.

38 min. vilniečiai turėjo 11 taškų persvarą - 94:83, o rungtynes laimėjo 98:88.

Rezultatyviausi

„Lietuvos rytas“: Antanas Kavaliauskas ir Martynas Gecevičius po 17, Gediminas Orelikas 14, Adas Juškevičius 11, Mindaugas Lukauskis ir Mike‘as Moseris po 10, Artūras Valeika 7.

„Hapoel“: Bracey Wrightas 30, Lioras Elyahu 21, Tony Gaffney 10, Donta Smithas 8, Josephas Jonesas ir Yotamas Halperinas po 6, Baras Timoras 5.

Situacija prieš rungtynes

Vilniečiai E grupėje iškovojo 7 pergales ir patyrė 2 pralaimėjimus. Jie E grupėje užsitikrino pirmąją vietą, tad šios rungtynės Virginijaus Šeškaus auklėtiniams nieko nelemia.

TO R666

TO R666 portretas
AR ZINAI, BENT KAD ZALGIRIS NERA ISKOVOJOS TOS KIBIRO TAURES??

Kipras M.

Kipras M.  portretas
Abi komandos visai nesigynė, žaidė rusišku stiliumi - bėk ir mesk.

R666

R666 portretas
Kam nors idomu kibiro taure? Abejociau... Trikit si straipsni,kaip miekam neidomu,ir bereiksmi,kad laikrascio negadinti.