Graudus vaizdas, siaubingi skaičiai: „Žalgiris“ - CSKA 59:94

Penktadienio vakarą Kauno „Žalgiris“ savo aikštėje žaidė Eurolygos „Top 16“ etapo rungtynes su Maskvos CSKA krepšininkais. LKL čempionai visiškai nesugebėjo pasipriešinti galingai Rusijos komandai ir patyrė triuškinančią nesėkmę - 59:94 (11:26, 18:18, 16:22, 14:28). "Žalgiriui" tai buvo penktasis pralaimėjimas, o maskviečiai iškovojo ketvirtąją pergalę.

Rungtynės

Pirmasis kėlinys. Mačą sėkmingiau pradėjo svečiai. 2 min. po Cory Higginso tolimo metimo jie pirmavo 0:5.

3 min. Renaldas Seibutis tritaškiu rezultatą išlygino - 5:5.

CSKA krepšininkai į tai atsakė spurtu 8:0, ir pirmojo kėlinio viduryje po Viktoro Chriapos tolimo šūvio įgijo 8 taškų persvarą - 5:13.

6 min. tritaškį smeigė Milošas Teodosičius. Po jo metimo kauniečiai atsilikinėjo 7:18.

8 min. M.Teodosičius Rusijos klubo persvarą padidino iki 12 taškų - 9:21. Netrukus dvitaškį pelnė Brockas Motumas - 11:21.

Pirmojo kėlinio pabaigą LKL čempionai sužaidė nesėkmingai, po pirmojo ketvirčio jie atsilikinėjo net 11:26.

Antrasis kėlinys. Antrajame kėlinyje pirmasis pataikė Martynas Pocius - 13:26. Tuoj pat iš toli švystelėjo M.Teodosičius - 13:29.

13 min. po Nando De Colo tritaškio komandas skyrė net 18 taškų - 16:34.

14 min. iš toli pataikė R.Seibutis - 19:34.

16 min. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai atsilikinėjo 22:38.

19 min. Paulius Jankūnas Kauno krepšininkų atsilikimą sumažino iki 11 taškų - 27:38.

20 min. Joelas Freelandas CSKA persvarą padidino iki 17 taškų - 27:44.

Komandos išėjo ilsėtis LKL čempionams atsiliekant 29:44.

Iki pertraukos "Žalgiriui" daugiausia taškų pelnė R.Seibutis ir P.Jankūnas (po 6), svečiams - M.Teodosičius (13) ir N. De Colo (12).

mm

mm portretas
manau, kad protingiausiai butu zalgiriui savanoriskai pereiti zaisti i europa cup turnyra, nes paskutiniai keli metai rodo, kad klubas nera pajegus zaisti auksciausioj europos lygos.