Eurolyga: „Real“ svečiuose sutrypė „Galatasaray“ krepšininkus

Trigubai daugiau tritaškių nei varžovai pataikiusi Madrido „Real“ (8-1) komanda Eurolygos „Top 16“ etape įsirašė įspūdingą pergalę.

Pablo Laso auklėtiniai devintajame E grupės ture svečiuose virš 11 tūkstančių žiūrovų akivaizdoje 107:71 (24:20, 33:14, 20:25, 30:12) nepaliko jokių vilčių be Martyno Pociaus žaidusiai Stambulo „Galatasaray“ (2-7) ekipai.

Apylygė kova vyko tik pirmajame kėlinyje, kada po 10 minučių kovos „Real“ pranašumas siekė vos keturis taškus (24:20).

Tačiau greitai jis išaugo antrajame ketvirtyje, kuomet Jaycee Carrollas surinko penkis taškus paeiliui, Andresas Nocioni pridėjo taiklų tritaškį, Gustavo Ayonas sudrebino varžovų krepšį dėjimu bei „Real“ persvara tapo dviženkle (34:20).

Prieš ilgąją pertrauką svečiai surengė dar vieną spurtą 11:1 bei įgijo triuškinamą – 23 taškų pranašumą (57:34).

Antroje mačo pusėje vaizdas aikštėje nepasikeitė. Madrido klubo žaidėjai toliau dominavo aikštėje, o ketvirtąjį kėlinį laimėję 18 taškų persvara galutinai paskandino turkus (107:71).

Šiose rungtynėse „Real“ pataikė net 64 procentus tolimų metimų – 18 iš 28. Tuo metu aikštės šeimininkai vos 6 iš 21 (28 proc. taiklumas).

Nuo suolo pakilęs Mačiulis aikštėje praleido 13 minučių, per kurias prametė vieną dvitaškį, pataikė vieną mestą tritaškį, atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, sykį prasižengė ir surinko 7 naudingumo balus.

„Galatasaray“ oficialiai pranešė, kad Pocius nerungtyniavo dėl traumos.

„Galatasaray“: Patricas Youngas 19 (8 atk. kam.), Enderas Arslanas 17, Keremas Gonlumas 15.

„Real“: Rudy Fernandezas 17, Andresas Nocioni 16, Jaycee Carrollas 15, Sergio Rodriguezas 14, Gustavo Ayonas 14, Felipe Reyesas 11, Ioannis Bourousis 10.