Be vidurio puolėjų žaidęs „Žalgiris“ krito Berlyne

Trečiadienį Kauno „Žalgirio“ krepšininkai svečiuose žaidė Eurolygos „Top 16“ etapo devintojo turo rungtynes. Kauniečiai išvykoje susitiko su Berlyno ALBA komanda ir pralaimėjo jai 72:80 (17:20, 20:22, 14:20, 21:18). "Top 16" etape tai buvo šeštoji LKL čempionų nesėkmė, o ALBA iškovojo ketvirtąją pergalę.

Rungtynės

Pirmasis kėlinys. "Žalgiriui" per šį mačą nepadėjo vidurio puolėjai Robertas Javtokas ir Artūras Gudaitis. Pirmuosius du taškus pelnė ALBA žaidėjas Marko Baničius. Kauniečiai netrukus persvėrė rezultatai savo naudai. 3 min. jie po Jameso Andersono metimo pirmavo 4:7.

4 min. Leonas Radoševičius išvedė į priekį Berlyno krepšininkus - 8:7.

Kėlinio viduryje aikštės šeimininkai pirmavo 10:7.

Žalgiriečiams taškus pelnyti darėsi vis sunkiau. 8 min. Asmetas Akpinaras ALBA persvarą padidino iki 7 taškų - 18:11.

Kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidė LKL čempionai, jiems pavyko sumažinti atsilikimą iki 3 taškų - 20:17.

Antrasis kėlinys. 13 min. ALBA pirmavo 24:19.  Antrojo kėlinio viduryje po Reggie Reddingo baudų metimų aikštės šeimininkai įgijo 8 taškų persvarą - 31:23.

Tada vienas po kito tritaškius smeigė J.Andersonas ir Artūras Milaknis - 31:29.

19 min. Alexas Kingas Vokietijos komandos persvarą padidino iki 6 taškų - 40:34.

Ekipos išėjo ilsėtis ALBA krepšininkams pirmaujant 42:37.

Trečiasis kėlinys. 21 min. M.Baničius pataikė abi baudas - 44:37.

22 min. ALBA pirmavo 47:39.

Trečiojo kėlinio viduryje po R.Reddingo metimo aikštės šeimininkai nutolo - 52:41.

28 min. po R.Reddingo tolimo šūvio Berlyno krepšininkai įgijo net 14 taškų persvarą - 59:45.

Netrukus abu baudų metimus pataikė Williamas Cherry - 59:47.

29 min. komandas skyrė 15 taškų - 62:47.

Po trijų kėlinių ALBA pirmavo 62:51.

Ketvirtasis kėlinys. Ketvirtą kėlinį geriau pradėjo Berlyno krepšininkai. 32 min. po R.Reddingo metimo jie turėjo 16 taškų persvarą - 67:51.

36 min. J.Andersonas "Žalgirio" atsilikimą sumažino iki 10 taškų - 67:57.

37 min. ALBA pirmavo 71:60.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti 2 min. A.Milaknis kauniečių atsilikimą sumažino iki 5 taškų - 71:66.

Likus žaisti 1 min. Berlyno ekipa turėjo 7 taškų persvarą - 75:68, o rungtynes laimėjo 80:72.

Rezultatyviausi

ALBA: Reggie Reddingas 27, Marko Baničius 13, Leonas Radoševičius 12, Alexas Renfroe 10.

„Žalgiris“: Artūras Milaknis 18, Siimas Sanderis Vene ir Darius Songaila po 12, Jamesas Andersonas 10.