Dviženklį deficitą panaikinusi CSKA Žemutiniame Naugarde šventė pergalę

Vietą kitame Eurolygos etape užsitikrinę užsitikrinę Maskvos CSKA (10-2) klubo krepšininkai „Top 16“ F grupėje iškovojo simbolinę, dešimtąją, pergalę.

Po ilgosios pertraukos dviženklį deficitą panaikinę Dimitrio Itoudžio auklėtiniai penktadienį svečiuose 86:82 (26:26, 16:29, 25:7, 19:20) tik po atkaklios kovos įveikė Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ (3-9) ekipos pasipriešinimą.

Antrojo kėlinio pabaigoje 11:1 atkarpą laimėję aikštės šeimininkai susikrovė įtikinamą – 15 taškų persvarą (55:40), bet viskas aukštyn kojomis apsivertė trečiajame ketvirtyje.

CSKA krepšininkai jį pradėjo spurtu 10:0, iš pradžių sumažino atsilikimą iki vienženklio skaičiaus (54:57), o po dar septynių pelnytų taškų iš eilės ir persvėrė rezultatą savo naudai (61:60)

Netrukus pateiksime daugiau informacijos.

„Nižnij Novgorod“: Tayloras Rochestie 21, Tarence'as Kinsey 17, Trey Thompkinsas 13 (9 atk. kam.), Rihardas Kuksikas 11, Artsiomas Parachouskis 10.

CSKA: Sonny Weemsas 21 (8/16 metimai), Aleksandras Kaunas 16, Milošas Teodosičius 13, Aaronas Jacksonas 8, Andrejus Voroncevičius 7 (11 atk. kam.).