D. Motiejūno ekipa pralaimėjo paskutinę sekundę

Antrą nesėkmę iš eilės Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse patyrė bei į ketvirtąją vietą penkiolikos ekipų Vakarų konferencijoje nukrito Donato Motiejūno atstovaujamas Hjustono "Rockets" (41 pergalė ir 20 pralaimėjimų) klubas.

Trečiadienį namuose 18,2 tūkst. žiūrovų akivaizdoje Hjustono krepšininkai paskutinę mačo sekundę 100:102 (31:24, 28:30, 20:25, 21:23) turėjo pripažinti antrojoje pozicijoje esančios Memfio "Grizzlies" (43 pergalės bei 17 pralaimėjimų) komandos pranašumą.

Starto penkete rungtyniavęs lietuvis arenos šeimininkams pelnė 10 taškų, po krepšiais atkovojo 4 (2 - puolime) ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, dusyk suklydo bei triskart prasižengė. Per 21 žaidimo minutę (21:05) D.Motiejūnas pataikė 2 tritaškius iš 3 ir 2 dvitaškius metimus iš 9.

21 tašką į svečių krepšį įmėtė Terrence'as Jonesas, 18 - Jamesas Hardenas (13 rezultatyvių perdavimų), 16 -Joshas Smithas, 12 - Patrickas Beverley'is, po 8 - Jasonas Terry'is ir Trevoras Ariza.

21 tašku prie pergalės prisidėjo Marcas Gasolis, pataikęs pergalingą metimą, likus žaisti vos 0,1 sekundės.

17 taškų svečiams pelnė Mike'as Conley'is, 15 - Zachas Randolphas, po 12 - Jeffas Greenas ir Tony'is Allenas, po 6 - Courtney'is Lee bei Kosta Koufos.

Naujojo Orleano "Pelicans"  -  Detroito "Pistons"          88:85

Oklahomos "Thunder"         -  Filadeldijos "76ers"       123:118 (po pratęsimo)

Majamio "Heat"              -  Los Andželo "Lakers"       100:94

San Antonijaus "Spurs"      -  Sakramento "Kings"         112:85

"Golden State Warriors"     -  Milvokio "Bucks"           102:93

Los Andželo "Clippers"      -  Portlando "Trail Blazers"   93:98  (po pratęsimo)