Be vargo: „Lietuvos rytas“ tritaškiais paskandino „Šiaulius“

Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) iškovojo dešimtąją pergalę. Tomo Pačėso kariauna išvykoje 104:60 (30:5, 25:21, 17:13, 32:21) nušlavė „Šiaulius“, kuriems tai buvo jau dvyliktoji nesėkmė.

Jau nuo pat pirmųjų minučių sostinės krepšininkai pradėjo demonstruoti savo raumenis – finalinė kėlinio sirena fiksavo net 25 taškų „Lietuvos ryto“ persvarą (5:30).

Likus žaisti kiek mažiau nei dvi minutes iki ilgosios pertraukos vilniečių pranašumas pasiekė 32 taškų ribą (20:52).

Antroji rungtynių dalis iš esmės tebuvo formalumas – po trijų kėlinių vilniečiai turėjo 33 taškų persvarą (39:72). Paskutiniame ketvirtyje niekas iš esmės nepasikeitė ir pergalę šventė „Lietuvos rytas“ (60:104).

Vilniečiai šiose rungtynėse pataikė 16 tolimų metimų iš 33 (48 proc.), kai šeimininkai vos 4 iš 21 (19 proc.).

„Šiauliai“: Matas Jucikas 18, Maurice'as Bowmanas 17, Darius Gvezdauskas 10.

„Lietuvos rytas“: Joshua Akognonas 23, Deividas Gailius 18, Rashaunas Broadusas 15, Anthony Fisheris 12, Rokas Giedraitis 11.

Šiame straipsnyje: Lietuvos rytasŠiauliaiLKL