Be keitimų žaidęs L. Kisielius tempė „Vytautą“ į pergalę

Didžiąją mačo dalį besivejančių vaidmenyje buvę Prienų-Birštono „Vytautas“ (13-12) iškovojo 13-ąją pergalę „Tete-a-Tete Casino LKL“ čempionate. Virginijaus Šeškaus auklėtiniai namuose 80:76 (14:22, 18:18, 27:20, 21:16) nugalėjo Kėdainių „Nevėžį“ (8-17).

„Nevėžis“ nuo mačo pradžios perėmė iniciatyvą į savo rankas ir priekyje buvo iki 35-osios minutės, kuomet Dainius Šalenga tritaškiu metimu rezultatą persvėrė „Vytauto“ naudai (68:67).

Lemiamą metimą pataikė Laimonas Kisielius, kuomet liko žaisti 39 sekundės jo tolimas metimas šeimininkus išvedė į priekį 77:74. Kitoje atakoje Darius Gvezdauskas prametė tritaškį, o baudas sumetęs Šalenga įtvirtino pranašumą.

Mačo herojums tapęs Kisielius vien per trečiąjį rungtynių kėlinį pelnė 18 taškų ir buvo pagrindinis spurto iniciatorius.

Šeškus šiose rungtynėse vertėsi vos 7 žaidėjais, o Domantas Šeškus žaidė tik 8 minutes. Kisielius ir Vytautas Šulskis rungtyniavo be keitimų.

Vaidui Čepukaičiui pavyko neutralizuoti naudingiausią Kėdainių komandos žaidėją Mindaugą Kupšą, kuris pelnė tik 4 taškus ir surinko 1 naudingumo balą, vietoj sau įprastų 12 taškų ir 13 balų.

Nors „Vytautas“ lemiamais momentais pataikė iš toli, tačiau bendras jų tritaškių taiklumas siekė tik 15 proc. (3/20). Tuo metu kėdainiečiai realizavo net 53 proc. mestų tritaškių (8/15).

Tai buvo trečioji tarpusavio šių komandų dvikovą. Pirmąją laimėjo kėdainiečiai 85:79, o antrojoje triumfavo prieniškiai 78:61.

„Vytautas“: Laimonas Kisielius 24, Dainius Šalenga 17, Vaidas Čepukaitis 16, Šarūnas Vasiliauskas 14.

„Nevėžis“: Darius Gvezdauskas 24, Andrius Aleksandrovas 11, Aleksandras Kolčenka 9.