BBL: „Pieno žvaigždės“ nušlavė Mogiliovo krepšininkus

Triuškinamą pergalę Baltijos krepšinio lygos (Triobet BBL) rungtynėse pasiekė Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (3-0) komanda. Ramūno Cvirkos auklėtiniai savo aikštėje 102:68 (22:24, 28:5, 32:17, 20:22) nepasigailėjo svečių iš Baltarusijos – Mogiliovo „Borisfen“ (0-1) krepšininkų.

Pasvaliečiai su varžovais vargo tik pirmąjį kėlinį, po kurio turėjo dviejų taškų deficitą – 22:24. Visgi antrajame ketvirtyje pasvaliečiai įsibėgėjo, jį laimėjo triuškinamai 28:5 ir atitrūko – 50:29.

Po ilgosios pertraukos „Pieno žvaigždės“ atgal nebesižvalgė ir triuškino varžovus. Besibaigiant rungtynėms, Pasvalio klubo krepšininkų pranašumas buvo nepadorus – 96:51.

Pirmą kartą šiame sezone „Pieno žvaigždės“ pasiekė 100-to pelnytų taškų ribą. Simbolinių taškų autoriumi tapo D.J. Balentine'as.

Puikiai savąjį šansą šiose rungtynėse išnaudojo Ignas Fiodorovas, kuris per 20 minučių pelnė 13 taškų (5/7 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Cvirka rotacijoje naudojo visus 11 susitikimui registruotų krepšininkų bei visi iš jų sugebėjo pasižymėti taškais.

„Borisfen“ gretose rungtyniaujantis lietuvis Vytautas Kamarūnas aikštėje praleido 30 minučių, pelnė 11 taškų (2/6 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai, 1/1 baudos), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, 3 kartus suklydo, 1 sykį prasižengė ir surinko 7 naudingumo balus.

„Pieno žvaigždės“: Ignas Fiodorovas 13, Karolis Babkauskas 12, Vilmantas Dilys 12 (7 atk. kam.), Justas Tamulis 12, D.J. Balentine'as 11, Egidijus Dimša 11, Steponas Babrauskas 11.

„Borisfen“: Maksimas Kozlovecas 27, Yauheni Ivanou 12, Vytautas Kamarūnas 11.