Banguotame mače „Neptūnas“ įveikė „Juventus“

Aštuntąją pergalę „Tete-A-Tete Casino – LKL“ čempionate iškovojo Klaipėdos „Neptūnas“. Dainiaus Adomaičio auklėtiniai išvykoje 91:97 (14:29, 30:19, 27:26, 20:23) įveikė Utenos „Juventus“ ekipą, kuri nutraukė trijų iš eilės pergalių seriją ir patyrė aštuntąjį pralaimėjimą sezone.

Dar prieš įpusėjant pirmajam ketvirčiui „Neptūnas“ spėjo susikrauti dviženklį pranašumą (6:16), o po dešimties minučių komandas jau skyrė 15 taškų (14:29).

Sėkmingiau žaisti pradėję žaisti uteniškiai po ilgo laiko tarpo pagaliau sumažino deficitą iki vienženklės žymos (29:38).

Likus žaisti kiek mažiau nei penkias minutes iki ilgosios pertraukos techninę pražangą užsidirbo Jamaras Diggsas. Tuo pasinaudodamas „Neptūnas“ padidino pranašumą iki 12 taškų (31:43).

Per likusias keturias minutes „Juventus“ sužaidė itin sėkmingą atkarpą – surengė spurtą 13:5 ir po dviejų kėlinių turėjo vos dviejų taškų deficitą (44:48).

Po ilgosios pertraukos uteniškiai žaidė itin galingai – per pirmąsias tris minutes šovę į priekį aikštelės šeimininkai pelnė 10 taškų paeiliui ir susikrovė 6 taškų pranašumą (54:48).

Tik įpusėjus trečiajam kėliniui po Valdo Vasyliaus tolimo metimo „Juventus“ persvara peržengė 10 taškų ribą (66:56).

Visgi, tada jau „Neptūnas“ surengė spurtą 16:2 ir prieš lemiamą ketvirtį sugebėjo turėti 3 taškų pranašumą (71:74).

Likus žaisti penkias minutes ketvirtajame kėlinyje „Juventus“ turėjo 3 taškų deficitą (83:86). Pradėjus tiksėti paskutinėms 60 sekundžių „Neptūnas“ buvo susikrovęs 7 taškų persvarą (88:95). Per likusias akimirkas uteniškiai nesukūrė stebuklo ir pergalę šventė svečiai iš uostamiesčio (91:97).

„Juventus“: Vytautas Šulskis 24 (10 atk. kam., 6 rez. perd.), Valdas Vasylius 19, Spenceris Parkeris 11.

„Neptūnas“: Jamesas Baronas 25 (6/11 trit.), Mindaugas Kačinas, Larry Drew, Jerai Grantas ir Tadas Klimavičius po 12.