Žiemos universiadoje Slovakijoje slidininkas L. Jakeliūnas užėmė 18-tą vietą

2015 metų žiemos universiadoje Slovakijoje vyrų 30 km nuotolyje bendro starto lenktynėse laisvu stiliumi sėkmingai startavo ir aukštą 18-tą vietą užėmė Lukas Jakeliūnas.

Jis nuotolį įveikė per 1 valandą 20 minučių 27,5 sekundės ir finiše 4 minutes 7,4 sekundės pralaimėjo čempionu tapusiam rusui Andrejui Larkovui (1:16:20,1).

Sidabro ir bronzos medaliai įteikti dar dviem Rusijos slidininkams atitinkamai Rauliui Šakirzianovui (1:16:20,7) ir Artiomui Nikolajevui (1:16:21,7).

Tautvydas Strolia nuo nugalėtojo atsiliko 8 minutėmis ir 40,6 sekundės bei užėmė 39-ą vietą tarp 59-ių finišavusiųjų (startavo 65).

Dabar universiada keliasi į Ispaniją, kur Granadoje nuo vasario 5 dienos jėgas išmėgins dar trys Lietuvos sportininkai - dailiojo čiuožimo atstovė Inga Janulevičiūtė, kalnų slidininkas Aivaras Tumas ir didžiausioji Lietuvos viltis - greitojo čiuožimo trumpuoju taku atstovė Agnė Sereikaitė.