Šuolininkė į aukštį A. Palšytė Europos čempionate liko ketvirta

Lietuvos šuolininkė į aukštį Airinė Palšytė Berlyne (Vokietija) vykstančiame Europos lengvosios atletikos čempionate užėmė ketvirtąją vietą.

26-erių metų lietuvė finale antruoju bandymu įveikė 1 m 96 cm aukštį. Visi trys mėginimai peršokti kartelę, iškeltą į 1 m 98 cm aukštį, buvo nesėkmingi.

Lietuvos lengvaatletė pirmaisiais mėginimais įveikė 1 m 82 cm, 1 m 91 cm ir 1 m 94 cm aukščius, o 1 m 87 cm aukštis pakluso antruoju bandymu.

2016 metais ji Amsterdame (Olandija) A. Palšytė iškovojo Europos čempionato sidabro medalį.

Europos čempione tapo kaip neutrali atletė varžybose startavusi 25-erių metų rusė Marija Lasickienė. Ji antruoju bandymu įveikė 2 m aukštį.

Šį aukštį peršoko ir sidabro apdovanojimą pelniusi bulgarė Mirela Demireva. Jai tam prireikė trijų mėginimų.

Bronzos medalis atiteko vokietei Marie-Laurence Jungfleisch. Ji, kaip ir A. Palšytė, peršoko 1 m 96 cm, bet iš viso finale sunaudojo mažiau bandymų.