Sportinio ėjimo varžybų Slovakijoje 10 km rungtyje B. Virbalytė finišavo antra

Slovakijoje vykusiose "Chodza na Bacuchu" tarptautinėse sportinio ėjimo varžybose 10 km nuotolyje antra finišavo Brigita Virbalytė (44 min. 57 sek.), 15 sekundžių pralaimėjusi Gvatemalos ėjikei Mirnai Ortiz.

Varžybomis Bacuche baigėsi šių metų tarptautinis sportinio ėjimo turas. Susumavus trijų varžybų (Podebraduose, Katovicuose ir Bacuche - dalyvauti reikėjo visose) rezultatus, moterų grupėje nugalėjo Neringa Aidietytė, kuri šios dienos varžybose buvo ketvirta (46:20).

Jaunučių grupėje 2 km greičiausiai nuėjo Austėja Kavaliauskaitė (9:51) ir Daumantas Liutinskis (8:39), o Justė Bilevičiūtė buvo antra (10:12).

Deividas Gudzikas tarp vaikų užėmė antrą vietą (1 km, 5:05).

Jaunimo grupėje (10 km) Martynas Jarusevičius finišavo trečias (50:14), Arnoldas Budrys - ketvirtas (50:55).