Šiaulietės Lietuvos žolės riedulio pirmenybėse rungtyniauja pergalingai

2014-2015 metų sezono Lietuvos moterų žolės riedulio čempionate sužaistos dar penkerios rungtynės. Jose dar dvi pergales į savo sąskaitą įsirašė čempionių titulą ginančios Šiaulių "Gintros-Strektės-Universiteto" merginos, įveikusios abi varžoves iš Vilniaus.

Principinės bei ilgametės šiauliečių varžovės - Vilniaus "Tauro-HFTC" merginos - buvo nugalėtos rezultatu 4:1 (2:1). Čempionėms per šias rungtynes net tris įvarčius įmušė Dovilė Kuklienė. Kitą sostinės ekipą - Vilniaus "Žuvėdrą-Archyvų sistemas" - Šiaulių ekipa sutriuškino 6:1.

Pastaraisiais metais centriniu čempionato turų įvykiu tampantis Vilniaus mačas šį kartą baigėsi labiau patyrusių "Tauro-HFTC" riedulininkių pergale rezultatu 2:0.

Pirmajame kėlinyje nepasižymėjo nė viena komanda, bet iš karto po pertraukos "Tauro-HFTC" puolimo lyderė Kristina Poškutė pasinaudojo mažuoju kampiniu ir išvedė savo komandą į priekį. Ekipos pergalę 54-ą minutę taip pat po mažojo kampinio įtvirtino Dovilė Juraitė.

Rungtynių statistika:

Vilniaus SŽK "Žuvėdra-Archyvų sistemos" - Šiaulių SM "Klevas-Joma" 0:1 (0:0)
Įvartis: 0:1 Akstė Žąsinaitė (56).
Žaliosios kortelės: Auksė Paltarokaitė (11), Sandra Mockutė (51), Ugnė Chmeliauskaitė (56) / Roberta Bebrauskaitė (26), Rimantė Gudeliauskaitė (41).
Geltonoji kortelė: Patricija Mockutė (59).
Šiaulių "Gintra-Strektė-Universitetas" - Vilniaus SM "Tauras-HFTC" 4:1 (2:1)
Įvarčiai: 1:0 Dovilė Kuklienė (2), 2:0 Dovilė Kuklienė (24), 2:1 Alma Balkaitytė (30), 3:1 Agnė Vedeikytė (42), 4:1 Dovilė Kuklienė (45).
Žalioji kortelė: Asta Čatrauskaitė (41; "Tauras").
Teisėjai: Romualdas Chmeliauskas, Karolis Asanavičius.
Vilniaus SŽK "Žuvėdra-Archyvų sistemos" - Šiaulių "Gintra-Strektė-Universitetas" 1:6 (1:4)
Įvarčiai: 1:0 Barbora Lozovojūtė (3), 1:1 Donata Grigienė (14), 1:2 Agnė Vedeikytė (17), 1:3 Dovilė Kuklienė (19), 1:4 Agnė Vedeikytė (25), 1:5 Ramūnė Petrauskaitė (48), 1:5 Donata Grigienė (57).
Žalioji kortelė: Karina Ustinovičiūtė (13; "Žuvėdra-Tauras").
Teisėjai: Romualdas Chmeliauskas, Ina Jenkova.
Vilniaus SM "Tauras-HFTC" - Vilniaus SŽK "Žuvėdra-Archyvų sistemos" 2:0 (0:0)
Įvarčiai: 1:0 Kristina Poškutė (38 iš mk), 2:0 Dovilė Juraitė (54 iš mk).
Žaliosios kortelės: Asta Čatrauskaitė / Deimantė Stankutė
Geltonosios kortelės: Auksė Paltarokaitė (8; "Žuvėdra-Tauras"), Deimantė Stankutė (28; "Žuvėdra-Tauras")
Teisėjai: Jaroslavas Suchockis, Karolis Asanavičius.
Vilniaus SM "Tauras-HFTC" - Šiaulių SM "Klevas-Joma" 5:0 (3:0)
Įvarčiai: 1:0 Renata Eimontaitė (14), 2:0 Kotryna Čaikauskaitė (22), 3:0 Kristina Poškutė (28), 4:0 Kristina Poškutė (44 iš mk), 5:0 Kristina Poškutė (50).

Turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Šiaulių "Gintra-Strektė-Universitetas"  3 0 0 22:3 9
2. Vilniaus SM "Tauras-HFTC"               2 0 1 8:4  6
3. Šiaulių SM "Klevas-Joma"                1 0 2 2:17 3
4. "Kelmė"                                 0 0 0 0:0  0
5. Vilniaus SŽK "Žuvėdra-Archyvų sistemos" 0 0 3 1:9  0

Rezultatyviausios žaidėjos - po 5 įvarčius - Donata Grigienė ir Evelina Malyševa (abi - "Gintra-Strektė-Universitetas").