Šešioliktajame „Giro d'Italia“ dviratininkų lenktynių etape lietuviai finišavo greta

99-ą kartą vykstančių tradicinių daugiadienių „Giro d'Italia“ dviratininkų lenktynių šešioliktajame etape etape FJD komandai atstovaujantis Ignatas Konovalovas finišavo 90-as, o „Cannondale Pro Cycling Team“ ekipos narys Ramūnas Navardauskas užėmė 91-ą vietą.

Abu Lietuvos dviratininkai 132 km distancijoje 17 minučių bei 21 sekundę pralaimėjo etapo nugalėtojui ispanui Alejandro Valverdei, aplenkusiam olandą Steveną Kruijswijką bei rusą Ilnurą Zakariną:

1. Alejandro Valverde (Ispanija)  2 val. 58 min. 54 sek.

2. Steven Kruijswijk (Olandija)          tas pats laikas

3. Ilnur Zakarin (Rusija)                atsiliko 8 sek.

163.Carlos Betancur (Kolumbija)               18:19

Bendrojoje įskaitoje I. Konovalovas pakilo į 136-ą vietą, o R. Navardauskas – į 14-ą.

Pirmasis lietuvis lenktynių lyderiui olandui Stevenui Kruijswijkui pralaimi 3 valandas 10 minučių ir 24 sekundes, o antrasis – 3 valandas 13 sekundžių bei 58 sekundes: