R.Maščinskui ir A.Adomavičiui - pasaulio jaunimo irklavimo čempionato sidabras

Italijoje vykstančiame pasaulio jaunimo (iki 23 metų) irklavimo čempionate sidabro medalius iškovojo porinę dvivietę irklavę Rolandas Maščinskas ir Aurimas Adomavičius.

2000 m nuotolį įveikę per 6 minutes 20,70 sekundės R.Maščinskas ir A.Adomavičius vos 0,41 sekundės pralaimėjo čempionais tapusiems prancūzams Mickaelui Marteau ir Albericui Cormeraisui. Lėtai pradėję finalinį plaukimą bei įpusėjus distancijai lietuviai buvo paskutiniai, o finiše jiems iki čempionų titulo pritrūko akimirkos.

6. Joaquin Montero Gomez ir Aleix Marti Roura (Ispanija)       6:33,30

Beje, prieš metus vykusiose pirmenybėse šioje valčių klasėje Aurimas Adomavičius irklavo poroje su Dominyku Jančioniu ir tapo pasaulio čempionais.

Sekmadienį pagrindiniuose finaluose dėl medalių kovos ir vienvietininkai - Žygimantas Gališanskis bei Milda Valčiukaitė.

Pirmoji sekmadienį startavusi pirmenybių debiutantė Sonata Petrikaitė lengvasvorių merginų vienviečių (20 dalyvių) klasės B finale užėmė ketvirtąją vietą ir bendroje įskaitoje liko dešimta.