R. Nadalis taip pat žais vienetų varžybų ketvirtfinalyje

Vokietijoje vykstančiame ATP serijos "Bet-at-home Open" vyrų teniso turnyre, kurio prizų fondą sudaro 1,28 mln. eurų, ketvirtadienį paaiškėjo likusieji keturi vienetų varžybų ketvirtfinalio dalyviai.

Pergalę aštuntfinalyje iškovojo favoritu laikomas ispanas Rafaelis Nadalis. 2008-aisiais šį turnyrą laimėjęs ispanas 6:4, 7:6 (7:2) nugalėjo čeką Iržį Vesely'ą ir ketvirtfinalyje išmėgins jėgas su penktuoju pagal reitingą urugvajiečiu Pablo Cuevasu, kuris aštuntfinalyje 6:3, 4:6, 6:2 įveikė lenką Jerzy Janowiczių.

Kituose aštuntfinalio mačuose pergales iškovojo ir ketvirtfinalyje tarpusavy susitiks - ketvirtas pagal skirstymą Andreas Seppis, 4:6, 6:2, 6:3 įrodęs savo pranašumą prieš vokietį Florianą Mayerį, bei Simone Bolellis, 6:1, 6:7 (5:7), 6:4 privertęs pasiduoti ispaną Jaume'ą Munarą.

Be pagrindinio prizo vienetų varžybų nugalėtojui atiteks 500 ATP reitingo taškų ir 311 775 eurų čekis.