R. Nadalis pateko į ATP serijos teniso turnyro Hamburge pusfinalį

Vokietijoje vykstančiame ATP serijos "bet-at-home Open" vyrų teniso turnyre, kurio prizų fondą sudaro 1,28 mln. eurų, penktadienį paaiškėjo vienetų varžybų pusfinalio dalyviai.

Pergalę ketvirtfinalyje iškovojo favoritu laikomas ispanas Rafaelis Nadalis. 2008-aisiais šį turnyrą laimėjęs ispanas 6:3, 6:2 nugalėjo penktą pagal reitingą urugvajietį Pablo Cuevasą ir pusfinalyje išmėgins jėgas su ketvirtuoju pagal skirstymą italu Andreasu Seppiu, kuriam be kovos įskaityta pergalė prieš tėvynainį Simonę Bolellį.

Kituose ketvirtfinalio mačuose pergales iškovojo ir tarpusavy pusfinalyje žais prancūzas Lucas Pouille'as, 6:3, 6:2 įrodęs savo pranašumą prieš tėvynainį Benoit'ą Paire'ą, bei aštuntą reitingą turintis italas Fabio Fognini, 6:4, 7:5 iš tolesnės kovos eliminavęs Didžiosios Britanijos atstovą Aljažą Bedene.

Be pagrindinio prizo vienetų varžybų nugalėtojui atiteks 500 ATP reitingo taškų ir 311 775 eurų čekis.