R. Nadalis Barselonoje pateko į 106-ą karjeros finalą

Praeitą savaitę Monte Karle dešimtą kartą triumfavęs ispanas Rafaelis Nadalis „La Decima“ titulą gali iškovoti ir Barselonoje.

Pasipriešinimo Katalonijoje nesutinkanti penktoji pasaulio raketė šeštadienį 6:3, 6:4 nugalėjo argentinietį Horacio Zeballosą ir pateko į „Barcelona Open“ turnyro finalą.

30-metis R.Nadalis šiuo metu yra iškovojęs devynias pergales iš eilės, o iš pastarųjų 20-ies setų laimėjo net 19-a.

Sekmadienį vyksiančiame finale penktoji pasaulio raketė sieks iškovoti 71-ą ATP serijos titulą ir 51-ą ant grunto dangos. Rafai tai bus 106-is karjeros finalas.

Dėl „Barcelona Open“ turnyro nugalėtojo titulo geriausias Ispanijos tenisininkas susikaus su austru Dominicu Thiemu, kuris 6:2, 3:6, 6:4 patiesė pirmąją pasaulio raketę Andy Murray.

Priminsime, kad praeitą savaitę R.Nadalis tapo pirmu tenisininku, iškovojusiu dešimt titulų tame pačiame turnyre. Sekmadienį Rafa šį pasiekimą galės pakartoti ir „Barcelona Open“ turnyre.