R. Meilutytė ir G. Titenis pateko į varžybų Italijoje finalus

Italijoje vykstančiose tarptautinėse 53-osiose „Trofeo Internazionale Sette Colli“ plaukimo varžybose sėkmingai šeštadienį atrankoje startavo ir į 50 m krūtine rungties finalus pateko abu lietuviai – Rūta Meilutytė bei Giedrius Titenis.

Olimpinė čempionė R. Meilutytė kvalifikacijoje sugaišo 31,01 sekundės ir, laimėjusi ketvirtąjį plaukimą, aplenkė visas 37-as varžoves.

Antrą ir trečią vietas atrankoje užėmė italės – atitinkamai Martina Carraro (31,05 sek.) bei Arianna Castiglioni (31,24 sek.).

Giedrius Titenis 50 m krūtine atrankoje įveikė per 27,52 sekundės ir buvo trečias ketvirtajame plaukime. Jis užėmė ketvirtą vietą bendroje įskaitoje tarp 50 dalyvių.

Greičiau už lietuvį atrankoje plaukė Cameronas van der Borghas (27,13 sek.) iš Pietų Afrikos bei italai Andrea Toniato (27,35 sek.) ir Nicolo Martinenghi (27,48 sek.).

Abu Lietuvos plaukikai penktadienį nugalėjo dvigubai ilgesnėje distancijoje.