R. Meilutytė ir G. Titenis laimėjo 100 m krūtine rungties finalus

Italijoje vykstančiose tarptautinėse 53-ųjų „Trofeo Internazionale Sette Colli“ plaukimo varžybose 100 m krūtine rungties finalą laimėjo ir Rūta Meilutytė, ir Giedrius Titenis.

Lietuvos plaukikas penktadienį finale sugaišo 59,63 sekundės ir, vienintelis nuotolį įveikęs greičiau nei per minutę, 0,09 sekundės pagerino pačiam priklausiusį šių varžybų rekordą.

1,14 sekundės lietuviui pralaimėjęs italas Lorenzo Antonellis liko antras, o trečią vietą pasidalijo vokietis Christianas Vom Lehnas ir italas Nicolo Martinengis. Jie nuo nugalėtojo atsiliko 1,24 sekundės.

Moterų 100 m krūtine rungties finalą laimėjo ir pajėgiausia Lietuvos plaukikė Rūta Meilutytė .

Šeštadienį abu minėti lietuviai startuos 50 m krūtine varžybose.

Penktadienį vakarinėse varžybose B finaluose dar plauks Tadas Duškinas (100 m peteliške) ir Mindaugas Sadauskas (50 m laisvu stiliumi).