R. Berankis iškopė į „Memphis Open“ turnyro ketvirtfinalį

Antrą pergalę Tenesio valstijoje (JAV) vykstančio ATP serijos tarptautinio „Memphis Open“ vyrų teniso turnyro, kurio prizų fondą sudaro 618 tūkst. JAV dolerių, vienetų varžybose iškovojo ir į ketvirtfinalį pateko 25-erių metų Ričardas Berankis.

102-ą vietą pajėgiausių planetos žaidėjų reitinge užimantis lietuvis ketvirtadienį aštuntfinalyje per 1 valandą ir 23 minutes 6:3, 6:4 nugalėjo aštuntąjį pagal skirstymą 23-jų metų Damirą Džumhurą iš Bosnijos ir Hercegovinos, kuris ATP reitinge užima 78-ą vietą.

Tai buvo antrasis šių tenisininkų tarpusavio mačas ir antroji lietuvio pergalė.

Užsitikrinęs 45 ATP reitingo taškus ir 17 875 JAV dolerių čekį R. Berankis turnyro ketvirtfinalyje susitiks su trečiąjį reitingą turinčiu 26-erių amerikiečiu Donaldu Youngu (ATP-48), kuris ketvirtfinalyje 6:1, 7:6 (7:2) įveikė 29-erių ispaną Marcelą Granollersą (ATP-98).

Kituose ketvirtadienį pasibaigusiuose ketvirtfinalio mačuose vokietis Benjaminas Beckeris 6:2, 7:6 (8:6) nugalėjo australą Johną Millmaną, o staigmeną pateikęs amerikietis Tayloras Fritzas 7:6 (7:5), 7:6 (9:7) privertė pasiduoti antrąjį pagal reitingą tėvynainį Steve'ą Johnsoną.

Vienetų varžybų nugalėtojui kartu su pagrindiniu prizu atiteks 250 ATP klasifikacijos taškų bei 109 950 dolerių čekis.