R. Berankis dvyliktą kartą žais „ATP Challenger Tour“ serijos teniso turnyro finale

Ketvirtąją pergalę iš eilės "ATP Challenger Tour" serijos "Andria e Castel del Monte" vyrų teniso turnyro Italijoje vienetų varžybose iškovojo ir į finalą pateko 107-ą vietą ATP klasifikacijoje užimantis 24-erių metų Lietuvos teniso rinktinės lyderis Ričardas Berankis.

Šeštadienį pusfinalyje trečias pagal skirstymą turnyre Lietuvos tenisininkas per 1 valandą ir 13 minučių dviejuose setuose - 7:6 (7:3), 6:3 - įveikė 34-erių metų vokietį Michaelą Berrerį (ATP-136) ir užsitikrino 48 ATP reitingo taškus bei 2975 eurų čekį.

Vienetų varžybų finale R.Berankio varžovu bus 22-jų metų gruzinas Nikolozas Basilašvilis (ATP-221), pusfinalyje 6:3, 6:4 nugalėjęs 29-erių rusą Konstantiną Kravčiuką (ATP-232).

Beje, tai bus jau dvyliktasis pajėgiausio šalies tenisininko "ATP Challenger Tour" serijos turnyrų finalas. Kol kas jis laimėjo keturis šios serijos finalinius susitikimus ir paskutinį - šių metų liepos pabaigoje Kazachstane.

"ATP Challenger Tour" serijos vyrų teniso turnyro Italijoje prizų fondą sudaro 35 tūkst. eurų. Vienetų varžybų nugalėtojo kartu su pagrindiniu laukia 80 ATP klasifikacijos taškų bei 5035 eurų čekis.