Plaukikas E. Matakas Europos neįgaliųjų čempionate – ketvirtas

Dubline (Airija) vyksiančio Europos neįgaliųjų plaukimo čempionato vyrų 50 m plaukimo laisvuoju stiliumi (S11 klasė) finale pirmadienį Lietuvos atstovas Edgaras Matakas užėmė ketvirtąją vietą

19-metis plaukikas, kuris pernai šioje rungtyje tapo pasaulio čempionu, distanciją įveikė per 28,29 sek.

Čempionu tapo baltarusis Grigorijus Zudzilevas (27,01 sek.). Antrąją vietą užėmė ukrainietis Viktoras Smirnovas (27,40 sek.), trečiąją - lenkas Wojciechas Makowskis (27,97 sek.).

Atrankoje E. Matakas (27,96 sek.) buvo trečias.

Iš viso Europos neįgaliųjų plaukimo čempionate startuos trys Lietuvos sportininkai. E. Matakas taip pat varžysis 100 m laisvuoju stiliumi bei 100 m peteliške rungtyse, Mindaugas Dvylaitis ir Paulius Ašmontas plauks 100 m nugara bei 100 m krūtine.