Pasaulio šiuolaikinės penkiakovės čempionate lietuvė buvo vienuolikta

Vokietijos sostinėje vykstančiame 2015 metų šiuolaikinės penkiakovės pasaulio čempionate šeštadienį baigėsi moterų finalinės varžybos, kuriose dalyvavo dvi lietuvės - 2013 metų pasaulio čempionė Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė ir Gintarė Venčkauskaitė.

L. Asadauskaitė-Zadneprovskienė su 1300 taškų galutinėje įskaitoje užėmė vienuoliktą vietą, o kombinuotoje bėgimo ir šaudymo rungtyje nestartavusi G. Venčkauskaitė (706 tšk.) galutinėje klasifikacijoje liko priešpaskutinė - 35-a.

Plaukime šių metų pasaulio šiuolaikinės penkiakovės taurės savininkė L. Asadauskaitė-Zadneprovskienė (2 min. 19,69 sek.) su 281 tašku buvo 23-ia, fechtavimosi (203 tšk.) varžybose - aštuoniolikta, jojime (247 tšk.) - 31-a bei laimėjo kombinuotą bėgimo ir šaudymo (12 min. 11,98 sek.) rungtį (569 tšk.).

G. Venčkauskaitė plaukime (2:21,22) buvo 31-a, fechtavimosi varžybose - liko 36-a (149 tšk.), o jojime su 290 taškų užėmė dvyliktą vietą.

Moterų asmeninių varžybų pasaulio čempionės auksą iškovojo vokietė Lena Schoneborn (1390 tšk.), aplenkusi kinę Qian Chen (1367 tšk.), brazilę Yanę Marques (1350 tšk.) ir ketvirtojoje pozicijoje likusią Rusijos sportininkę Donatą Rimšaitę (1343 taškai).

Pasaulio čempionatas Vokietijos sostinėje baigsis sekmadienį mišrių estafečių varžybomis, kuriose dalyvaus L. Asadauskaitė-Zadneprovskienė ir Justinas Kinderis. Šioje rungtyje Lietuvos sportininkai gins pasaulio čempionų titulą.