Moterų teniso turnyre Kinijoje paaiškėjo aštuntfinalio dalyvės

Kinijoje tęsiasi WTA serijos tarptautinis „2016 Dongfeng Motor Wuhan Open“ moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 2,288 mln. JAV dolerių.

Antradienį sužaistuose mačuose paaiškėjo likusios vienetų varžybų aštuntfinalio dalyvės.

Pergales šešioliktfinalyje iškovojo favoritė bei paskutinių dvejų metų šio turnyro nugalėtojos – pirmoji raketė vokietė Angelique Kerber 6:7 (4:7), 6:1, 6:4 privertė pasiduoti prancūzę Kristiną Mladenovič, nugalėtojos titulą ginanti bei šeštąjį reitingą turinti amerikietė Venus Williams 6:3, 6:3 įveikė Julią Putincevą iš Kazachstano, o 2014 metais šiame turnyre triumfavusi bei keturioliktoji pagal skirstymą šiemet čekė Petra Kvitova 6:3, 6:1 nugalėjo ukrainietę Eliną Svitoliną.

Staigmeną antrajame rate pateikė serbė Jelena Jankovič, 6:4, 7:6 (7:2) privertusi pasiduoti praėjusių metų šio turnyro finalininkę antrą pagal reitingą ispanę Garbinę Muguruzą.

Caroline Wozniacki (Danija) – Katerina Siniakova (Čekija)        6:4, 6:4;

Johanna Konta (D. Britanija) – Zhang Shuai (Kinija)              6:3, 6:3.

Be pagrindinio prizo vienetų varžybų nugalėtojai atiteks 900 WTA reitingo taškų bei 471 700 dolerių čekis.