M. Strolia kovojo ilgai, bet nebaigė varžybų Pjongčange

Lietuvos slidininkas Mantas Strolia laikėsi ilgai, bet nebaigė 50 km lenktynių rungties žiemos olimpinėse žaidynėse. Per paskutinį lietuvio startą teisėjai sustabdė 31 metų slidininką, kai jis buvo aplenktas ratu.

Olimpiniu čempionu tapo suomis Livo Niskanenas, 50 km nuotolį įveikęs per 2 val. 8,22 sek.

Sidabrą pelnė rusas Aleksandras Bolšunovas, nuo suomio atsilikęs 18 sek., o bronzą atiteko kitam olimpiniam atletui iš Rusijos Andrejui Larkovui (2 val. 10,59 sek.).

M.Strolia laikėsi 62-64 pozicijose tarpinėse rungties atkarpose.

Tai buvo penktasis ir paskutinis Lietuvos slidininko startas Pjongčange.

Iš viso žiemos olimpinėse žaidynėse varžėsi devyni Lietuvos atletai, iš kurių aukščiausią vietą užėmė Tomas Kaukėnas, biatlono persekiojimo lenktynėse finišavęs tryliktas.

Šiame straipsnyje: Mantas StroliaOlimpiada

ALGIS

ALGIS portretas
Šiandien per radiją buvo toks komentaras ''lietuviai užėmė net13 vietą , o latviai buvo tik treti , VALIO LIETUVOS KOMENTATORIAMS

VYTAUTAS

VYTAUTAS portretas
galėjo ir mane,senjorą paimti,aš vis tiek baigčiau trasą,nors ir kitą dieną.Čia tik LIETUVOS didieji sportininkai nesugeba pasiekti finišo.Kodėl rusams šį sykį meldonio nepakišo,koks nuostolis.