Lietuvos tenisininkai triumfavo Rytų Europos keturiolikmečių čempionate

Lietuvos tenisininkai Ainius Sabaliauskas ir Vilius Gaubas antrą savaitę iš eilės neturėjo lygių Turkijoje vykusiame Europos teniso asociacijos (Tennis Europe) keturiolikmečių „Development Championships“ varžybų dvejetų turnyre. Merginų vienetų varžybose bronzos medalį iškovojo Klaudija Bubelytė. Šis turnyras neoficialiai yra vadinamas Rytų Europos teniso čempionatu.

Finalinėje vaikinų dvejetų turnyro dvikovoje A.Sabaliausko ir V.Gaubo duetas 3:6 6:4 13:11 įveikė Kipro tenisininkus.

Merginų vienetų turnyro kovoje dėl trečiosios vietos K.Bubelytė 6:3 6:2 įveikė Armėnijos tenisininkę Mileną Gevorgian.

Tennis Europe „Development Championships“ varžybas sudaro dvi savaites iš eilės vykstantys keturiolikmečių tenisininkų turnyrai. A.Sabaliauskas ir V.Gaubas šiemet tapo dvejetų čempionais abi varžybų savaites.

Ričardas Berankis yra vienintelis Lietuvos tenisininkas, kuriam yra pavykę nugalėti šiose varžybose. Pernai vaikinų vienetų turnyro finale žaidė Matas Bružas.

Lietuvos rinktinės spalvas rytų Europos čempionate dar gynė Vilniaus teniso akademijos auklėtinė Patricija Paukštytė. Šioje akademijoje treniruojasi ir A.Sabaliauskas, o K.Bubelytė sportuoja Šiaulių teniso mokykloje. V.Gaubas varžyboms rengiasi Portugalijoje.