Lietuvos moterų rankinio lygos lyderių dvikovą laimėjo žalgirietės

Lietuvos moterų rankinio lygoje šeštadienio rytą Kauno sporto halėje susitiko dvi sezono lyderės - Kauno „ACME – Žalgiris“ ir Vilniaus „Eglė SM – Tauras“ ekipos. Permainingose ir rezultatyviose rungtynėse pergalę šį kartą rezultatu 37:35 (19:16) šventė kaunietės.

Susitikimą užtikrinčiau pradėjo šeimininkės, kurios jau pirmoje rungtynių dalyje keliskart buvo nutolę nuo savo varžovių trijų įvarčių atstumu. Nors Vilniaus rankininkės į visus „ACME – Žalgirio“ spurtus atsakydavo rezultatyviu žaidimu, tačiau prieš ilgąją pertrauką čempionių titulą ginančios Kauno rankininkės pirmavo 19:16.

Po ilgosios pertraukos žalgirietės dar labiau padidino persvarą ir vienu metu ji siekė jau net 5 įvarčius (24:19). Tuomet fantastišką atkarpą sužaidusi „Eglės – SM Tauro“ ekipa atsakė spurtu 6:1 ir rezultatas vėl greitai tapo lygus (25:25). Dramatiškoje rungtynių pabaigoje net dvi žalgirietės Grėta Burkaitė ir Audinga Kniubaitė rungtynes baigė anksčiau laiko dėl gautų raudonų kortelių, tačiau tai nesutrukdė šeimininkėms solidžiau sužaisti rungtynių pabaigos ir švęsti pergalės rezultatu 37:35.

Po šios pergalės „ACME – Žalgiris“ ekipa padidino savo atotrūkį nuo artimiausių persekiotojų lygoje iki saugaus trijų taškų atstumo. Tiesa, reguliariajame sezone šių dviejų ekipų lauks dar viena tarpusavio dvikova. Komandos tarpusavyje dar kartą susitiks kovo 24 dieną Vilniuje, o iki to laukia LRF taurės finalo ketverto varžybos Utenoje kovo 2-3 dienomis.

„ACME – Žalgiris“: Klaudija Šidlauskytė 12, Lina Abramauskaitė, Laura Žukovaitė, Audinga Kniubaitė, Martyna Vaitkutė po 5, Grėta Burkaitė 3,  Viltė Lubytė ir Neringa Gudaitytė po 1.

„Eglė – SM Tauras“: Daiva Aleksandravičiūtė 10, Rita Repečkaitė 8, Aušra Šponė 6, Greta Sadauskaitė 4, Auksė Sviderskienė 3, Laura Lapinskaitė 2, Inga Sadauskaitė, Dovilė Novikaitė 1.