Lietuvos ledo ritulio rinktinė kontrolinėse rungtynėse palaužė Estiją

Lietuvos ledo ritulio rinktinė kontrolinėse rungtynėse ir antrą kartą įveikė Estijos ledo ritulininkus. Itin rezultatyviame mače lietuviai 8:5 nugalėjo svečius iš Estijos ir iškovojo antrąją pergalę Elektrėnuose vykusiose draugiškose rungtynėse. Priminsime, kad vakar lietuviai varžovus įveikė rezultatu 6:3.

Po vakar įvykusių rungtynių rinktinės sudėtyje įvyko keli pasikeitimai. Vietoj Dominyko Bogdziulio ant ledo žengė Aivaras Bendžius, o traumą patyręs Arvidas Domeika, kuriam vakar buvo susiūta lūpa, šiose rungtynėse vietą užleido Mantui Stankiui.

Skirtingai nuo pirmojo mačo, šįkart pirmoji pasižymėjo Estijos rinktinė. Pirmajam kėliniui persiritus į antrąją jo pusę krito pirmasis įvartis, kurį pelnė Daniilas Furso (13:09, rez. perd. Andrejus Makrovas). Visgi, netrukus savo atsaką turėjo lietuviai, kai Povilas Verenis sugebėjo išlyginti rezultatą (14:31, rez. perd. Danielius Bogdziulis, Patrikas Misiukas).

Antrajame kėlinyje lietuviams pavyko pelnyti du greitus įvarčius. Pasižymėjo Danielius Bogdziulis (23:27, rez. perd. Ugnius Čižas, Nerijus Ališauskas) ir kiekybinę persvarą išnaudojęs Arnoldas Bosas (25:21, rez. perd. Tadas Kumeliauskas, U.Čižas).

Įpusėjus rungtynėms Lauryną Lubį vartuose pakeitė Elvinas Karla, kuriam netrukus teko traukti ritulį iš vartų, kai estai išnaudojo kiekybinę persvarą. Šio įvarčio autorius Aleksandras Petrovas (34:02, rez. perd. A.Makrovas, Riho Embrichas) Nepaisant to, Tadas Kumeliauskas netrukus taip pat realizavo kiekybinę persvarą (35:19, rez. perd. N.Ališauskas, U.Čižas), o Danielius Nomanovas paskutinėmis kėlinio sekundėmis atstatė Lietuvos rinktinės trijų įvarčių pranašumą (39:43, rez. perd. A. Bosas, Emilijus Krakauskas).

Vos prasidėjus trečiajam kėliniui antrą dublį iš eilės prieš estus pasiekė T.Kumeliauskas (40:26, rez. perd. A.Bosas, E.Krakauskas). Po šio epizodo lietuviai susirinko dvi greitas pražangas ir stojo žaisti trise prieš penkis, o tuo pasinaudojęs R.Embrichas sušvelnino rezultatą – 6:3 (42:53, rez. perd. Christopheris Usovas, A.Makrovas).

Po praleisto įvarčio lietuviai surengė dar dvi sėkmingas atakas: A.Bosas antrą kartą šiose rungtynėse varžovus baudė jiems turint vieno žaidėjo deficitą (47:48, rez. perd. D.Bogdziulis, T.Kumeliauskas), o žaidžiant lygiomis sudėtimis antrąją savo įvartį pelnė P.Verenis (52:31, rez. perd. D.Nomanovas, Mantas Stankius). Triuškinamą deficitą turėję estai pelnė du įvarčius, kurie jiems padėjo sumažinti galutinį lietuvių pranašumą iki trijų įvarčių – 8:5. Šių įvarčių autoriai Markas Viitanenas (55:38, rez. perd. A. Petrovas) ir Artemijus Aleksandrovas (59:19, rez. perd. R.Embrichas, A.Petrovas), kuris išnaudojo kiekybinę persvarą.

Kitas dvi kontrolines rungtynes lietuviai žais balandžio 23 ir 24 dienomis su Lenkijos nacionaline rinktine.

Nerijus

Nerijus portretas
Kas ka lauzo draugiskose rungtynes? Juk stengiamasi patikrinti sportine forma ir derinius. Uzvedinekite ka ir kai reikia. Pavadinima straipsniui galejo geresni sugalvoti.