Lietuvos ledo ritulio čempionate – netikėta „Geležinio vilko“ pergalė

Lietuvos ledo ritulio čempionate netikėtą pergalę iš Kauno išsivežė trečiadienio vakarą staigmeną pateikę bei į penktąją vietą pakilę Vilniaus "Geležinio vilko" ledo ritulininkai, rezultatyviose rungtynėse 7:5 (3:3, 2:1, 2:1) įveikę antrojoje pozicijoje esančios Kauno "Baltų ainių" komandos pasipriešinimą.

Pasak pranešimo, rungtynes "Geležinis vilkas" pradėjo greitu Roko Bazio įvarčiu (00:40), tačiau po trijų minučių Tomas Fediakinas rezultatą išlygino (03:45).

Edvinas Stankevičius (10:41) dar kartą išvedė savo ekipą į priekį, tačiau komandos ir toliau žengė koja kojon po Mariaus Krikštanaičio įvarčio (11:17).

Dar po 12 sekundžių R. Bazys trečią kartą išvedė "Geležinį vilką" į priekį, tačiau kėlinio vilniečiai nelaimėjo - Remigijus Guoga daugumoje rezultatą išlygino (18:56).

Antrajame kėlinyje kauniečiai pirmą ir paskutinį kartą išsiveržė į priekį po Jono Vikniaus smūgio (26:18).

"Baltų ainiai" pirmavo neilgai, o rezultatą daugumoje išlygino Artiomas Sidorovas (27:28), kuris pelnė įvartį ir kėlinio pabaigoje, kai vilniečiai vėl išsiveržė į priekį 5:4 (39:18).

Paskutiniajame kėlinyje vilniečiai įgijo dviejų įvarčių persvarą, kuomet pasižymėjo E. Stankevičius (45:47).

Rungtynių pabaigoje "Baltų ainiai" gavo idealią progą pakreipti įvykius sau naudinga linkme, kuomet įgijo dviejų žaidėjų persvarą. R. Guoga sušvelnino skirtumą iki minimumo (55:19), tačiau netrukus tašką padėjo vilnietis Aleksandras Nikitčenka, kuris mažumoje pelnė lemiamą įvartį.

Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Elektrėnų "Energija"           8  8  0  0   0    68:22    24

2. Kauno "Baltų ainiai"           8  4  0  1   3    51:39    13

3. Juodupės "Juodupė"             5  3  0  0   2    14:17     9

4. Rokiškio "Rokiškis"            4  2  1  0   0    21:17     8

5. Vilniaus "Geležinis vilkas"    8  2  1  0   5    38:47     8

6. Vilniaus "Hockey Punks"        5  2  0  0   2    19:27     6

7. Elektrėnų "ESSM-2000"          8  0  0  1   7    32:75     1