Lietuvos jaunių regbio rinktinė iškovojo pergalę

Pergale Prancūzijoje vykstančio Europos regbio jaunių (iki 18 metų) čempionato B diviziono varžybas pradėjo Lietuvos rinktinė.

Šeštadienį ketvirtfinalio rungtynėse jaunieji Lietuvos regbininkai 22:18 (8:14) įveikė bendraamžius iš Liuksemburgo ir, atsirevanšavę už nesėkmę praėjusių metų pirmenybėse, pateko į pusfinalį.

Susitikimą sėkmingiau pradėję varžovai jau 11 minutę pirmavo 7:0, o dar po 5 minučių ir 14:3. Tačiau lietuviai apsiramino, susitvarkė su startiniu jauduliu ir iki kėlinio pabaigos sumažino atsilikimą 8:14.

Įpusėjus antrajam kėliniui Lietuvos regbininkai surengė dvi puikias atakas su tiksliomis realizacijomis ir 50-ą minutę persvėrė rezultatą (15:14), o 60-ą - padidino persvarą iki 8 taškų - 22:14. Sėkmingai apsigynę lietuviai leido varžovams tik sušvelninti rezultatą - 17:22.

Po 5 taškus nugalėtojams pelnė Tomas Mačiulis, Donatas Trumpickas ir Kęstutis Karbauskas, 3 - Kornelijus Tamošaitis, po 2 - Ervidas Bakutis ir Eimantas Bagarauskas.

Varžovams Danielis Ascolis pelnė 7 taškus, Joshua van Zeelandas ir Patrickas Foxas - po 5.

Trečiadienį pusfinalyje lietuviai susitiks su Šveicarijos komanda, kuri ketvirtfinalyje 8:5 (0:0) įveikė Kroatijos penkiolikę.