Lenktynininkas B. Vanagas devintajame Dakaro ralio etape finišavo penktas!

Prestižinio Dakaro ralio priešpaskutiniame - devintajame - etape trečiadienį lietuvio Benedikto Vanago ir lenko Sebastiano Rozwadowskio („Toyota Hilux“) ekipažas, preliminariais duomenimis, užėmė penktąją vietą.

Tai - geriausias lietuvių rezultatas šių metų ralyje ir antras rezultatą per visą Lietuvos istoriją.

Etape nugalėjo šių varžybų nugalėtojo titulą praktiškai užsitikrinęs katarietis Nasseras Al-Attiyah („Toyota“). Jis 313 km greičio ruožą įveikė per 3 val. 53 min. 22 sek.

Antrąją vietą užėmė ispanas Nani Roma („Mini“, +4.58), trečiąją - Pietų Afrikos Respublikos (PAR) lenktynininkas Ginielis de Villiersas („Toyota“, +7.15). Ketvirtas buvo lenkas Jakubas Przygonskis („Mini“, +14.01).

B. Vanagas etapo nugalėtojui pralaimėjo 15 min. 45 sek.

Motociklų lenktynėse lietuvis Arūnas Gelažninkas (KTM) užėmė 31-ąją vietą.

Greičiausias buvo prancūzas Michaelas Metge'as („Sherco TVs“). Jis finišavo per 3 val. 46 min. 38 sek. Antrąją vietą užėmė Bolivijos atstovas Danielis Nosiglia Jageris („Honda“, +2.00), trečiąją - čilietis Pablo Quintanilla („Husqvarna“, +3.28).

Balys Bardauskas (KTM) finišo dar nepasiekė.

Bendroje įskaitoje pirmauja australas Toby'is Price'as (KTM). Jis vos 1 min. 2 sek. lenkia P. Quintanillą.

A. Gelažninkas (+8:42.01) pakilo į 25-ąją poziciją.

Ketvirtadienį dalyviai iš Pisko važiuos į Peru sostinę Limą, o paskutinį greičio ruožą sudarys tik 112 km.

zelemunčikas

zelemunčikas portretas
Vanagas tik šoferis,o ralis reklama automobilių gamintojams,todėl Lietuvai tenka tik nuostoliai,nes reklamuojama kitų šalių autoprodukcija.

Va čia tai sportas!

Va čia tai sportas! portretas
Čia rizikuoji savo gyvybe, o kas tas krepšinis-apšykt. Krepšinio mažoj aikštelėj pastapalioja kumeliai ir viskas, koks čia sportas, ir dar milijonus jie gauna nieko neveikdami, tik pastraksėdami po maža, maža aišktelę. O Dakaro ralis, tai baisus sportas, kai kiekvieną minutę esi tarp mirties ir gyvybės, nes didelė rizika važiuot tokiom trasom. Šaunuolis mūsų Benediktas Vanagas, kuris garsina Lietuvą startuodamas Dakaro ralyje. Sėkmės!