L. Mugevičius žais teniso turnyro Turkijoje pusfinalyje

Trečią pergalę Turkijoje vykstančio Tarptautinės teniso federacijos (ITF) serijos „Tarsus Cup“ turnyro vienetų varžybose iškovojo 21-erių metų Lukas Mugevičius.

796-ą vietą ATP reitinge užimantis lietuvis ketvirtadienį ketvirtfinalyje per 1 valandą 51 minutę 7:6 (7:2), 7:6 (7:2) įveikė trečią pagal skirstymą 26-erių turką Anilą Yuklelą (ATP-541) ir, patekęs į pusfinalį, užsitikrino 6 ATP klasifikacijos taškus bei 502 JAV dolerių čekį.

Mače dėl vietos finale Lietuvos tenisininkas žais su favoritu laikomu 38-erių ispanu Rubenu Ramirezu Hidalgo (ATP–234), kuris ketvirtfinalyje 6:4, 6:4 nugalėjo šeštą reitingą turėjusį 20-metį austrą Sebastianą Ofnerį (ATP–571).

Užsitikrinę 216 JAV dolerių čekį ir po 6 ATP dvejetų reitingo taškus dvejetų varžybų favoritu laikomas Luko Mugevičiaus ir Davido Pichlerio duetas pusfinalyje žais prieš ketvirtą turnyro porą iš Bolivijos Hugo Dellienu ir Federico Zeballosu.

Turnyro Mersine prizų fondą sudaro 10 tūkst. JAV dolerių.