Kovą pasaulio šiuolaikinės penkiakovės taurės finale pradėjo trys lietuviai

Astanoje (Kazachstanas) vykstančiame pasaulio šiuolaikinės penkiakovės taurės finale dalyvauja trys Lietuvos atstovai - Ieva Serapinaitė, Gintarė Venčkauskaitė-Juškienė ir Justinas Kinderis.

Deja, finale nebus Lauros Asadauskaitės-Zadneprovskienės, kurią sustabdė kojos trauma.

Ketvirtadienį sportininkai stojo į kovą fechtavimo rungtyje. Geriausiai sekėsi I. Serapinaitei, kuri laimėjo 21 kovą iš 34 ir užėmė septintąją vietą (232 tšk.). G. Venčkauskaitė-Juškienė turėjo tenkintis 31-ąja vieta, nes pavyko laimėti tik 13 kovų (184 tšk.).

Pirmąja varžybų lydere tapo rusė Jekaterina Churaškina, laimėjusi 27 kovas ir pelniusi 268 taškus.

Vyrų varžybose J. Kinderiui taip pat ne itin sekėsi. Vilnietis laimėjo 16 kovų, pelnė 202 taškus ir turėjo tenkintis 22-ąja pozicija. Lyderiu tapo Pietų Korėjos atstovas Jung Jinhwa (256 tšk.).

Penktadienį Astanoje vyks kitos moterų rungtys, šeštadienį - vyrų. Sekmadienį vyks mišri estafetė, kurioje lietuviai nedalyvaus.