J.Tverijonas pateko į Prezidento taurės aštuntfinalį

Sostinėje tęsiasi Tarptautinės teniso federacijos (ITF) Prezidento taurės vyrų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 10 tūkst. JAV dolerių.

20-metis Julius Tverijonas, kuris pajėgiausių pasaulio tenisininkų reitinge užima 1140-ąją vietą, vienetų varžybų šešioliktfinalyje 6:1, 6:1 sutriuškino 24-erių metų prancūzą Matthieu Roy'ų (ATP-960).

Lietuvio varžovu aštuntfinalyje bus šeštas pagal reitingą kitas 19-metis Prancūzijos tenisininkas Maxime'as Hamou (ATP-694), kuris 6:1, 6:2 nugalėjo italą Alessandro Colellą.

Tris varžovus atrankoje įveikęs Augustas Radžiukynas antradienį pagrindinių varžybų šešioliktfinalyje 2:6, 2:6 pralaimėjo lenkui Michalui Dembekui, o Dovydas Šakinis po atkaklios kovos 5:7, 3:6 turėjo pripažinti prancūzo Francoiso-Arthuro Virbet'o pranašumą.

Dvejetų turnyro aštuntfinalyje Simas Malakauskas ir Kasparas Žemaitėlis 4:6, 7:6 (7:2), [10:6] įveikė Mantą Bugailiškį bei Aleksą Tverijoną, o australai Andrew Corbittas ir Brandonas Walkinas 6:1, 1:6, [10:6] privertė pasiduoti Lauryną Adomavičių bei Joną Stropų.