R. Meilutytė vienoje rungtyje triumfavo, kitoje – liko be medalio

Japonijoje vykstančiose pasaulio plaukimo taurės varžybose trumpame (25 metrų) baseine Rūta Meilutytė trečiadienį triumfavo savo mėgiamoje 50 m krūtine rungtyje.

Pajėgiausia šalies plaukikė finale sugaišo 29,36 sekundės ir aplenkė prizininkėmis tapusias Alią Atkinson (29,66 sek.) iš Jamaikos bei amerikietę Lillią King (30,13 sek.).

Tuo metu 100 m kompleksinio plaukimo rungtyje R. Meilutytė liko per žingsnį nuo medalio. Trečiadienį finale Lietuvos plaukikė nuotolį įveikė per 59,23 sekundės ir tenkinosi ketvirta vieta. Nuo bronzą iškovojusios britės Siobhan-Marie O'Connor pajėgiausia šalies plaukikė atsiliko 0,67 sekundės.

Pergalę šioje rungtyje iškovojo vengrė Katinka Hoszu (57,74 sek.), o antra liko Alia Atkonton iš Jamaikos.

Antradienį olimpinė, pasaulio bei Europos čempionė R. Meilutytė iškovojo sidabrą plaukdama 100 m nuotolį krūtine.