„Hockey Punks“ iškovojo pergalę Lietuvos ledo ritulio pirmenybėse

Šeštą pergalę šešioliktose atvirųjų Lietuvos ledo ritulio pirmenybių rungtynėse - trečiąją iš eilės - iškovojo bei į ketvirtąją vietą pakilo Vilniaus "Hockey Punks" (18 tšk.) klubas, 8:5 (4:1, 3:1, 1:3) įveikęs autsaiderius Vilniaus "Ober-Haus" (11 tšk.) ledo ritulininkus.

Pasak pranešimo, jau po 15 minučių "Hockey Punks" pirmavo 4:1. Antrajame kėlinyje skirtumas padidėjus iki 7:2, abejojančiųjų dėl nugalėtojų nebeliko.

Vos 8 baudos minutes surinkusi viena nedrausmingiausių čempionato "Hockey Punks" komandų, rungtynėse pademonstravo discipliną ir pelnytai džiaugėsi pergale, nors trečiajame kėlinyje ir atsipalaidavo bei leido varžovams sumažinti skirtumą.

Po šios sėkmės "Hockey Punks" atsiddūrė pozicijoje, garantuojančioje teisę žaisti finaliniame ketverte. Vilniečiai sukūrė intrigą, kadangi iš ketvirtosios vietos išstūmė taip pat 18 taškų turinčią ir į finalinį ketvertą pretenduojančią Juodupės "Juodupę":

Vilniaus "Ober-Haus" - Vilniaus "Hockey Punks" 5:8 (1:4, 1:3, 3:1)

"Ober - Haus": K.Kubilius - 3, E.Stankevičius, D.Bisturys - po 1 įvartį;

"Hockey Punks": M.Kartenis, A.Visockas - po 2, K.Šlikas, D.Dirginčius, Š.Suchomlinas, M.Kieras - po 1 įvartį.

Septynių komandų turnyre pirmauja Kaliningrado "Delovaja Rus" (39 tšk.) ekipa, lenkianti Elektrėnų "Lokių-Poseidono" (28 tšk.) komandą bei Kauno "Baltų ainių" (28 taškai) klubą.

Atvirojo Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Kaliningrado "Delovaja Rus"   14 12  1  1   0   100:44  39

2. Elektrėnų "Lokiai-Poseidonas" 13  9  0  1   3    69:54  28

3. Kauno "Baltų ainiai"          16  8  2  0   6    80:70  28

4. Vilniaus "Hockey Punks"       16  5  1  1   9    66:94  18

5. Juodupės "Juodupė"            16  5  1  1   9    63:72  18

6. Rokiškio "Rokiškis"           15  4  0  2   9    63:87  14

7. Vilniaus "Ober-Haus"          14  3  1  0  10    63:83  11