G. Venčkauskaitei - šiuolaikinės penkiakovės „Čempionų čempiono“ taurės bronza

Kataro sostinėje Dohoje penktadienį prasidėjo 2015 metų šiuolaikinės penkiakovės "Čempionų čempiono" ("Champion of champions") taurės varžybos.

Sėkmingai moterų turnyre startavusi vienintelė Lietuvos atstovė Gintarė Venčkauskaitė užėmė trečiąją vietą.

Lietuvos sportininkė buvo 10-a plaukimo rungtyje (2:21,49; 276 taškai), 9-a -fechtavimosi (15 laimėtų dvikovų ir 15 pralaimėtų; 208 tšk.), tik 12-a - jojimo (272 taškai), todėl prieš kombinuotąją bėgimo ir šaudymo rungtį buvo 11-ta.

Tačiau savo stipriojoje rungtyje kaunietė buvo antra (12:31,71; 549 tšk.) ir bendrojoje įskaitoje pakilo į trečiąją vietą.

Iš viso G. Venčkauskaitė varžybose surinko 1305 taškus.

Čempione tapo dar neseniai atvirajame Lietuvos čempionate dalyvavusi ir 4-ąją vietą užėmusi vokietė Annika Schleu (1327 tšk.), o antra liko Australijos atstovė Chloe Esposito (1321 taškas).