Ėjikas A. Mastianica pasaulio čempionato trasos neįveikė

Sekmadienį – paskutinę Pasaulio lengvosios atletikos čempionato dieną – Londone varžosi galingiausi planetos ėjikai. Tarp jų – net 5 lietuviai. Arturas Mastianica savo pasirodymą čempionate jau baigė.

A. Mastianica dalyvavo vyrų 50 km ėjimo rungtyje, bet distancijos neįveikė. Jis tapo naujo pasaulio rekordo liudininku – prancūzas Yohannas Dinizas trasą įveikė per 3 val. 33 min. 12 sek.

Kol kas Lietuva džiaugiasi vienu aukso medaliu, kurį Londone iškovojo disko metikas Andrius Gudžius. 26-erių lietuvio sportininko antras metimas buvo sėkmingiausias – diskas nuskriejo 69,21 m. Juo A. Gudžius ne tik pagerino savo asmeninį rekordą, bet ir tapo varžybų nugalėtoju.

Taip pat rezultatu nudžiugino Airinė Palšytė. Nors po traumos atsigaunanti sportininkė medalio neiškovojo, pateko į geriausių 8 pasaulyje šuolininkių į aukštį – pasidalino 7– 8 vietomis.