Dvidešimtmečiai nusileido Estijos ledo ritulininkams, mačo pabaigoje kilo muštynės

Lietuvos dvidešimtmečių ledo ritulio rinktinė (U-20) antradienio vakarą Elektrėnų ledo rūmuose sužaidė pirmąsias draugiškas rungtynes iš dviejų su Estijos bendraamžiais. Dvikovoje rezultatu 7:3 (3:1, 3:1, 1:1) pajėgesnė buvo Estijos rinktinė.

Nepilnos sudėties žaidusi Lietuvos rinktinė varžovams nusileido ir fiziniu pasirengimu, ir taktine branda. Po Nikitos Smirnovo (05:29, kiekybinė dauguma ir 15:51) ir Daniilos Fursos (06:41, kiekybinė dauguma) įvarčių Estija pirmavo 3:0.

Rezultatą pirmajame kėlinyje sušvelnino Edvinas Boroška (16:49, Danielius Nomanovas, Domantas Čypas).

Antrajame kėlinyje estai dar labiau padidino apsukas ir Nikita Kozorevas (28:39) ir Dmitrijus Vinogradovas (29:17, kiekybinė dauguma) padidino skirtumą iki 5:1.

Rezultatą vėl sušvelnino E.Boroška (33:17, D.Nomanovas).  Po dviejų kėlinių Estija pirmavo 6:2, kai įvartį pelnė Andresas Kato (34:59).

Nesustabdomas N.Smirnovas Estijai dar vieną įvartį (44:34) ir rezultatas tapo 7:2. Jį sušvelnino D.Nomanovas ( 48:24), pasižymėjęs mažumoje.

Rungtynių pabaigoje tarp komandų kilo muštynės.

Trečiadienį Elektrėnuose, 13.00 val. komandos susitiks dar kartą.

Abi rinktinės lazdas surems pasaulio U-20 ledo ritulio čempionato II diviziono A grupės kovose naujai pastatytoje „Tallinn“ arenoje Estijoje gruodžio 7-13 dienomis. Čempionate dar dalyvaus Didžioji Britanija, Korėja, Nyderlandai, Rumunija.