D. Zubraus atstovaujama ekipa NHL pirmenybių Rytų konferencijoje priešpaskutinė

Dvidešimt penktą pralaimėjimą 37-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos reguliariojo sezono rungtynėse - trečią nesėkmę iš eilės - patyrė bei į penkioliktąją vietą šešiolikos ekipų Rytų konferencijoje nukrito Dainiaus Zubraus atstovaujamas Naujojo Džersio "Devils" (31 tšk.) klubas.

Šeštadienį svečiuose 18 tūkst. žiūrovų akivaizdoje "Devils" ledo ritulininkai 1:3 (0:1, 1:1, 0:1) turėjo pripažinti devynioliktą pergalę per 33 mačus iškovojusios bei septintojoje pozicijoje Rytų konferencijoje esančios Niujorko "Rangers" (42 taškai) komandos pranašumą.

Po aštuonių dėl kojos traumos praleistų rungtynių žaidęs 36-erių metų lietuvis per 18 su puse žaidimo minučių (18:38) nė karto nemetė į varžovų vartus ir pirmajame kėlinyje (12:59) gavo dvi baudos minutes.

Vienintelį įvartį svečiams pelnė Steve'as Bernier'as (30:23), o "Devils" vartininkas Cory'is Schneideris atrėmė 25 varžovų metimus.

Visus tris įvarčius aštuntą pergalę iš eilės iškovojusiems arenos šeimininkams pelnė Derekas Stepanas (18:14, 27:38 ir 59:05), o 600-ąsias NHL čempionatų rungtynes žaidusio "Rangers" vartininko Henriko Lundqvisto sąskaitoje - 19 atremtų varžovų metimų.

Šeštadienio rungtynėse Naujojo Džersio komandai vadovavo generalinis vadybininkas Lou Lamoriello ir naujieji treneriai Scottas Stevensas ir Adamas Oatesas. Du pastarieji pakeitė mačo išvakarėse atleistus Pete'ą DeBoerą ir Dave'ą Barrą.