A. Černiauskui – trečiasis aukso medalis

Trečiąjį aukso medalį Senojo žemyno lengvosios atletikos veteranų čempionate Turkijoje iškovojo Antanas Černiauskas (80-mečių vyrų amžiaus grupė; M80).

Ketvirtadienį lietuvis aplenkė visus šešis varžovus ir laimėjo ieties (400 g) metimo rungtį - 33,48 m.

Sidabras atiteko rusui Viktorui Klypinui (27,26 m), o bronza tenkinosi suomis Mattis Halme'as (24,76 m).

Pirmąjį aukso medalį A.Černiauskas pelnė disko (1 kg) metime (29,23 m), antrąjį - kūjo (3 kg) metimo (39,25 m) rungtyje, o svorio (5,45 kg) metime (13,79 m) jam buvo įteiktas sidabro apdovanojimas.

Ketvirtadienį pirmenybėse Birutė Keršulienė (65-erių metų moterų amžiaus grupė; W65) užėmė aštuntą vietą vienuolikos dalyvių svorio (5,45 kg) metime -8,80 m.

Nugalėjo danė Inge Faldager (14,81 m), aplenkusi belgę Margarethę Tomanek (14,37 m) ir vokietę Evą Nohl (14,18 m).

Iš viso Lietuvos lengvosios atletikos veteranai čempionate Turkijoje jau iškovojo 15 medalių - 5 aukso, 4 sidabro ir 6 bronzos.