Bus pakartojimas? Vienai įspūdingiausių pergalių istorijoje - 18 metų

1995 metų gegužės 9 dieną Niujorko „Madison Square Garden“ arenoje susirinkę žiūrovai jau šventė pergalę. Jų palaikoma „Knicks“ ekipa pirmosiose Rytų konferencijos pusfinalio rungtynėse likus žaisti 18,7 sekundės 105:99 pirmavo prieš Indianos „Pacers“ klubą.

Tačiau tai, ką per likusį laiką sukūrė „Pacers“ ekipos lyderis Reggie Milleris, dabar vadinama vienu įspūdingiausių momentų per visą NBA istoriją.

Po svečių paprašytos minutės pertraukėlės snaiperis pataikė iš toli, neturkus perėmė kamuolį ir įmetė dar vieną tritaškį. Taip per penkias su puse sekundės rezultatas tapo lygus – 105:105.

Svečiams pažeidus taisykles, Johnas Starksas prametė abi baudas, o kamuolį sugriebęs Patrickas Ewingas nepataikė iš vidutinio nuotolio.

Dabar jau „Knicks“ klubui teko gelbėtis prasižengiant, tačiau pražanga sustabdyto R.Millerio ranka nedrebėjo. Niujorko ekipai dar buvo likusios 7,5 sekundės, bet tikslios atakos surengti nepavyko.

Taip per 11 sekundžių pelnęs 8 taškus R.Milleris išplėšė pergalę „Pacers“ komandai.

Šį istorija buvo prisiminta ne be pagrindo. Būtent šios dvi ekipos dabar vėl kovoja Rytų konferencijos pusfinalyje ir po dviejų rungtynių serijos rezultatas lygus – 1:1.

Šiame straipsnyje: Reggie MillerisPacersNBAKnicks