„Baja Poland“: B. Vanagą ir S. Rozwadowskį ištiko techninės problemos

Penktadienio vakarą oficialiai prasidėjo aštuntasis pasaulio ralio maratono taurės (FIA CCWC) etapas Lenkijoje. Septynių kilometrų „Baja Poland“ lenktynių prologe Benedikto Vanago ir šturmano Sebastiano Rozwadowskio atstovaujama „General Financing – Autopaslauga by Pitlane“ komanda starte susidūrė su techninėmis problemomis.

Kariniame poligone vykusiame važiavime juodas lietuvio ir lenko dueto valdomas „Toyota HILUX“ bolidas starto liniją kirto su nusisukusiu pusašiu ir visą greičio ruožą važiavo avariniu būdu.

„Nepadarėme visiškai  jokio rezultato. Varžovams pralaimėjome labai daug. Komandos mechanikai išspręsti techninėms problemoms turi 45 minutes. Tokia pradžia nedžiugina, tačiau kausimės toliau,“- serviso zonoje kalbėjo B. Vanagas.

Įvadiniame greičio ruože B. Vanago ir S. Rozwadowskio ekipažas startavo iš 22 pozicijos. 6,92 kilometro atstumą sportininkai įveikė per 7 minutes 20 sekundžių ir liko 36 vietoje. Kitas lietuviškas Vaidoto Žalos ir Sauliaus Jurgelėno ekipažas prologą įveikė per 7 minutes 2 sekundes bei užėmė 21 vietą.

Greičiausias įvadiniame „Baja Poland“ greičio ruože buvo katarietis Nasseras Al-Attiayah – 6 minutės  18 sekundžių. Antras finišavo olandas Ten Brinke Berhardas ( 6 min. 22 sek.), trečias – lenkas Krzysztofas Holowczycas (6 min. 26 sek.).

Šeštadienį ir sekmadienį lenktynininkai įveiks dar keturis greičio ruožus. Iš viso Pasaulio ralio maratono taurės (FIA CCWC) įskaitoje Lenkijoje varžosi 48 ekipažai.