Baidarininkui I. Navakauskui – Europos čempionato bronza

Baidarininkui Ignui Navakauskui pavyko pakartoti praėjusių pasiekimą – jis Maskvoje vykstančiame Europos čempionate kartu su latviu Aleksejumi Rumiancevu pasidalijo bronzos medaliu.

Abu sportininkai 200 m nuotolyje sugaišo 35,072 sekundės.

Aukso medalį iškovojo britas Liamas Heatas (34,412 sek.), o sidabras, kaip ir pernai Čekijoje, atiteko švedui Petteriui Menningui (34,872 sek.).

Čempiono titulą ginęs serbas Marko Dragosavljevičius (35,172 sek.) liko tik penktas.

Beje, čempioną ir aštuntoje vietoje likusį ispaną Carlosą Garrote'ą finale skyrė vos 0,0876 sekundės.

Sidabro medalį Maskvoje Lietuvai jau iškovojo kanojininkas Henrikas Žustautas, o 200 m nuotolio pagrindiniuose finale dar startuos dvivietės baidarės įgula – Aurimas Lankas ir Edvinas Ramanauskas.