Atvirosiose Izraelio plaukimo pirmenybėse du lietuviai finišavo treti

Vingeito instituto sporto komplekso baseine tęsiasi atvirasis Izraelio plaukimo čempionatas, kuriame dalyvauja ir septyni Lietuvos plaukikai.

Trečią vietą moterų 200 m rungtyje krūtine užėmė Viktė Labanauskaitė, kuri distanciją finale, įveikė per 2 minutes 35,59 sekundės (rezultatas atrankoje - 2 min. 42,02 sek.).

Trečias vyrų 200 m rungtyje krūtine su geriausiu sezono rezultatu finišavo Andrius Šidlauskas - 2 min. 20,77 sek. (atrankoje - 2:24,19).

Vyrų 100 m rungtyje laisvu stiliumi Jevgenijus Rogožinas buvo aštuntas (51,70 sek.), o Justinas Bilis tenkinosi dešimta (51, 48 sek.) pozicija.

2015 metų sausio 15-18 dienomis šiame sporto komplekse vyks Europos plaukimo čempionatas 25 m ilgio baseine.