Turkai nukovė Čekijos futbolininkus ir grupėje liko treti

Europos futbolo čempionate Turkijos rinktinė 2:0 įveikė Čekiją ir savo grupėje užėmė trečiąją vietą.

Pirmasis kėlinys prasidėjo be itin pavojingų išpuolių. Visgi, pirmojo įvarčio ilgai laukti neteko, nes Turkijos rinktinės snaiperis Burakas Yilmazas pasižymėjo jau dešimtąją minutę. Jam puikų perdavimą atliko jaunasis Emre Moras.

Atsitiesti bandę čekai kelis momentus sukūrė šešioliktąją minutę. Iš pradžių Vladimiro Daridos smūgis pasibaigė kampinio, o po jo puikų šansą pasižymėti turėjo gynėjas Tomašas Sivokas, tačiau jo smūgis skriejo į virpstą.

Kėlinio viduryje dar vieną šansą turėjo į vartininką pataikęs Pavelas Kaderabekas, o Volkano Babacano iš toli nuginkluoti 38-ąją minutę nepavyko ir Jaroslavui Plašilui.

Į rūbines abi rinktinės iškeliavo dar turėdamos visus šansus, nes rezultatas po pirmojo kėlinio išliko 1-0.

Antrajame kėlinyje turkai įmušė dar vieną įvartį ir rungtynes laimėjo 2:0.