Traumuotus brazilus keičia lietuviai

Net penkis naujokus pasitelkęs Kauno „Vyčio“ klubas tęsia dominavimą Lietuvos salės futbolo pirmenybėse. Tiesa, nors ir skindami pergales kauniečiai artimiausią varžovą lenkia tik trimis taškais.

Praėjusiame pirmenybių ture „Vytis“ turėjo gerokai paprakaituoti kol įrodė pranašumą prieš Vilniaus „Bekentą“. Nors kauniečiai laimėjo triuškinamai – 6:2, mačas jiems prasidėjo šaltu dušu. Jau 3-ąją min. įvarčiu pasižymėjo vilnietis Marius Linkevičius. Favoritai atsitiesė tik po paprašytos minutės pertraukėlės. 11 min. rezultatą išlygino Leandro Rocha Batista.

Tačiau netrukus tas pats Marius Linkevičius smogė dar sykį ir vėl išvedė į priekį „Bekentą“. Pranašumą svečiai išlaikė iki pat kėlinio pabaigos. Pasitarę per pertrauką ir atlikę korekcijas šeimininkai ėmėsi darbo iš peties. Lukas Sendžikas ir legionierius Luizas Matsumoto vienas po kito sumušė du įvarčius ir svarstykles nusvėrė kauniečių naudai. Nors svečiai dar bandė gelbėtis, rungtynių pabaiga priklausė čempionams. Brazilai Carlosas Eduardo Soares de Carvalho ir Gilberto da Silva pelnė dar tris įvarčius ir padėjo tašką mače.

Po 11 rungtynių „Vyčio“ sąskaitoje yra 30 taškų. Kauno komanda yra rezultatyviausia (68 įvarčiai) ir geriausiai besiginanti turnyro dalyvė (19 praleistų įvarčių).

Kauniečiai trimis taškais lenkia antroje vietoje žengiančias Gargždų „Pramogas SC“ bei šešiais - Jonavos „Vikingus”. Prieš antrąjį Lietuvos čempionato ratą „Vyčio” gretas papildė penki naujokai: Rimvydas Bakus, Jaunius Juozaitis, Audrius Juozaitis ir vartininkas Ernestas Macenis bei legionierius iš Brazilijos Cleitonas Da Silva,  užpildęs vadinamo „stulpo” spragą, kuri atsirado traumą patyrus Isaacui, kuriam sezonas baigėsi anksčiau laiko. Per Čempionų lygos turnyrą iš rikiuotės iškrito kitas legionierius - Ericsonas.

Artimiausią lygos mačą „Vytis“ žais tik vasario 10 d.  namuose su Mažeikių VIP.